Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naruto-Vesnice

6. 12. 2008
Konoha, vesnice skrytá v listech
Popis:Je to jedna z nejsilnějších skrytých vesnic,nejsilnější ninja ve vesnicí je Hokage,ohnivý stín. V Konoze se odehrává hlavní děj Naruta,protože tam Naruto a hodně ostatních bydlí. Konoha leží v ohnivé zemi a je to mírumilovná vesnička s velmi silnými klany i ninjy.
Spojenci: Suna, skrytá písečná, Taki, skrytá vodopádová, ...
Nepřátelé: Iwa, skrytá kamenná, Oto - skrytá zvučná ...
   
místa v Konoze jako Narutuv byt,park, Ichiraku ramen a Hlavní budova...


Suna, vesnice skrytá v písku
Popis: Taky jedna z nejsilnejších,5,vesnic. Nejlepší ninja ve vesnici je Kazekage, větrný stín. V Sune žije Temari, Gaara a Kankurou a hodně jiných postav... Bývají tam často písečné bouře, kvůli velkému větru, o klanech není nic známo,ale podle toho na jaké urovni jsou píseční genini (myslím Gaara a spol.) jde vyvodit,že tam budou silní ninjové...
Spojenci: Konoha,skrytá listová, ...(dříve i skrytá zvučná,ale ta je teď nepřítelem,protože zradila)
Nepřátelé: Oto,skrytá zvučná, ...

        
místa v písečné - vchod a sídlo kazekageho, a sochy bývalých kazekagu ...


Kiri, vesnice skrytá v mlze
Popis: Jedna z 5 nejsilnějších vesnic. Hlavním ninjou země je Mizukage, vodní stín. Je od tud například Haku a Zabuza, který byl členem Sedmi mlžných šermiřů (Seven Mist Swordsman), do kterých patřili ještě např Kisame a Raiga. V zemi je spousta řek a jezer.
Spojenci: n/a
Nepřátelé: n/a

  Iwa, vesnice skrytá v kamenech
Popis: Jedna z 5 nejsilnějších vesnic. Hlavním ninjou země je Tsuchikage, zemní stín.Žije zde spousta méně známých ninjů. Země má (asi) hodně skalních útvarů. Mají tu klan Kamizuru.
Spojenci: n/a
Nepratele: Konoha- skrytá listová


Taki, vesnice skrytá ve vodopádu
Popis:Patří spíš ke slabším, ale dobře schovaným vesnicím. Nejsilnější ninja ze země je Shibuki - je to vedoucí vesnice,který sice není moc silný, ale když se napije Hrdinské vody(Hero Water) ma obrovské množství, dalo by se říct nevyčerpatelné, chakry. Žije zde spousta méně znamých ninjů. V zemi je spousta vodopádů. Nemají tu žadný klan.
Spojenci: Konoha- skrytá listová, ……
Nepřátelé: Ame -skrytá deštná, …

    


Ame, vesnice skrytá v dešti
Popis: Nemají tady kageho, tato vesnice nepatří k pěti nejsilnějším. Žije zde spousta méně známých ninjů, jako třeba Rokushou Aoi. V deštné zemi často prší. Nemají tu žadná klan.
Spojenci: n/a
Nepratele: n/a
 

Náhledy fotografií ze složky Naruto